محل تبلیغات شما

شناسنامه ی شهیدعباسعلی کلاهدرازی

محل تولد : روستای   فدیشه  

نام پدر : قدرت اله

تاریخ تولد : 01/ 1341/02  

محل شهادت : سردشت

تاریخ شهادت : / 06 / 1363

کیفیت شهادت : اصابت گلوله به سر

یگان اعزامی : ارتش

تحصیلات : سوم ابتدایی

مسئولیت در جبهه : سرباز

تاریخ تشییع : در تاریخ 29 / 6 / 1363 تشییع و در جوار بارگاه ملکوتی امام زاده سید عبدالله (ع)فدیشه به خاک سپرده شد .

آرامگاه : گار شهدای فدیشه

حضور شهید عباسعلی کلاهدرازی ار جبهه های نور علیه ظلمت.

خبر دادن از شها دت در آخرین دیدار

به نقل از مادر شهید :

آخرین باری که عباسعلی به مرخصی آمده بود ، یکی از روزها دیدم که بچه ی چند روزه اش  را بغل گرفته و به او نگاه می کند در حالی که اشکهایش جاری است . از او پرسیدم پسرم چی شده ؟ چرا گریه می کنی ؟ تا چشمش به من افتاد اشکهایش را پاک کرد و گفت : مادرم دلم یک طوری است که اصلا طاقت نمی آورم . گفتم : چرا ؟ گفت : یک چیزی می خواهم بگویم شما طاقت شنیدنش را دارید ؟ چون من فشار خون داشتم خیلی چیزها را از من پنهان می کرد . گفتم : بگو . گفت : مادر شاید این آخرین باری باشد که من به مرخصی آمده ام . پرسیدم : چرا ؟ گفت : خواب دیدم . البته خوابش را برایم تعریف نکرد . ولی در ادامه گفت  ، این بار که به جبهه برگردم شهید می شوم . و شاید این دفعه آخرین خداحافظی من با شما باشد . من از این حرف او خیلی ناراحت و دلگیر شدم  و با او گفتم : مادر جان پس این دفعه نمی خواهد به جبهه بروی . لبخندی زد و گفت : اتفاقا می خواهم چند روز به پایان مرخصی ام مانده باشد ، بروم . چون اصلا نمی توانم اینجا بمانم . فقط خیلی نگران همسر و فرزندش بود . و همان بار که به جبهه برگشت ، بعد از یک ماه خبر شهادتش را آوردند .

حضرت موسی (ع) چگونه و بر چه اساسی رؤیت خدا را خواستار گردید؟

نماز شب در کلام رهبر انقلاب

وصیت نامه شهید غلامرضا الهی

؟ ,شهادت ,آخرین ,، ,شهید ,مادر ,به جبهه ,به مرخصی ,شاید این ,مرخصی آمده ,شهید عباسعلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لباس هودی مشکی جلو باز جلو بسته مردانه پسرانه زنانه دخترانه 2020 بورلی هیلز از زبان یک دیابتی "خدمات نقشه برداری جمال الله بیگی" . آکادمی وو وی تائو بوکان Rodrigo's page Daniel's info shinenewstop Robert's page