محل تبلیغات شما

وصیت نامهشهید غلامرضا الهی

به نام خداوند به پای دارنده جهان و نظم‌دهنده و اداره‌کنندهآن. به نام خدایی که هیچ حرکتی از حیطه قدرتش خارج نیست، خدایی که یاور مستضعفان ودشمن ستمکاران است و به نام خداوند محمد(ص)، علی (ع)، فاطمه(س)، حسن(ع) و حسین(ع)و با درود بر خون تمام شهیدان راه حق و با سلام به تمام رهروان امام و با سلام ودرود بر امام زمان(عج) و نایب برحقش حامی مستضعفان عالم، خمینی بت‌شکن با درود گرمو مملو از محبت به خانواده عزیزم، به پدر و مادر مهربانم که با زحمات خود مرا بهاینجا رساندند که بفهمم امانتی بیش نیستم و باید این امانت را به صاحب اصلی‌اشبازگردانم.
اول سخنم با شماست، از شماها ممنونم و سپاسگزار در این راهی که من آن را پیشگرفتم؛ راهی که بازگشتی وجود ندارد چون معلم‌ ما علی(ع) است و می‌گوید: به میداننبرد که وارد شدید هرگز پشتت را به دشمن نکنید» و اگر شهادت نصیبم شد، اولینپاسدار خون من شما پدر و مادر عزیزم هستید و من از شما انتظار خواهم داشت، از پدرو مادرم می‌خواهم اگر سایر خواهر و برادرانم خواستند راه مرا ادامه دهند، مانع آننشوند.
از مادرم در فراق فرزندش تقاضای صبر و بردباری دارم چرا که من خود این راه راانتخاب کردم و فقط امتحانی است که همه باید پس بدهند و صبور باشند.
من هم شما را دوست دارم، ولی اسلام را بیشتر. من هم شما را دوست دارم، ولی دیدارآقا امام زمان(عج) را بیشتر، من هم شما را دوست دارم ولی لقاءالله را ان‌شاءاللهبیشتر و بدانید که اگر خدا بخواهد لیاقت داشتم و شهید شدم، خوشبخت خواهم شد و می‌دانمشما جز خوشبختی و سعادت من چیزی نمی‌خواهید.

مواظبباشید که ضدانقلاب هر لحظه مراقب است تا ضربه بزند. ضدانقلاب منتظر است پس شما هممراقب باشید که اول پاسداران خون من شما هستید و امام این پیر خستگی‌ناپذیر راه حقو این امید دنیای اسلام را بسیار بسیار دوست داشته باشید، به اوامر او عمل کنید.چراکه آمریکا پشت دروازه‌های شهر منتظر اشتباه ما است که وارد شود.
من اگر اشتباهی کردم و با شما بدخلقی کردم، اشتباه خودم بود و مکتب من اشتباهندارد و من بودم که اسلام را بدنام کردم و از شما تقاضای عاجزانه کردم که مرا عفوبفرمایید.
من آرزوی ازدواج داشتم، ولی با معشوق بهتری وصلت کردم. پس باز هم شاد باشید؛ اگرسعادت یاری کند و شهادت را این درجه فرای دنیای خاکی را به دست آورم، لحظه شهادت،لحظه وصلت من است. شما خیال می‌کنید که من با خمپاره می‌میرم، اما همه ترکش خمپاره‌هانقل عروسی من است، اما شما نمی‌دانید. پس انتظار دارم اگر جسد من را دریافت کردید،خانه را چراغانی کنید و به مردم خوب شهرمان و امت شهیدپرور که هرکدام مثل شما،شهیدی تقدیم کرده‌اند شیرینی و نقل بدهید.

و سخندوم من با برادران و خواهرم است؛ از شما انتظار دارم هر چه بیشتر و بیشتر خدمتکنید. خدمتگذار اسلام و امت و امام عزیزمان باشید. ما الان مسئول هستیم، هر قدم وهر حرف‌مان سند است و فردای قیامت باید جواب بدهیم و اگر خدای نکرده بد عمل کنیم،فردا که شهدا با کفن‌های خونین در صحرای م ایستاده‌اند، از جلوی آنها عبور می‌کنیمچه جوابی داریم که به آنها بدهیم. آنجا دیگر حسرت فایده‌ای ندارد. ما در مقابل خداو شهیدان مسئولیم و بازخواست خواهیم شد. پس چه بهتر که از همین حالا اسباب آخرت راآماده کنیم و اگر تا حالا بد کرده‌ایم و اشتباه کرده‌ایم، توبه کنیم و به راهبازگردیم و هرگز از در توبه دست نکشیم و توبه تنها دستاویزی است که ما را رد نمی‌کندو خدا توبه خالصانه بنده‌اش را رد نمی‌کند.
از جان و دل پشتیبان دولت و رئیس‌جمهور عزیزمان آقای ‌ای باشید و علی‌الخصوصپشتیبان ولایت فقیه باشید.
تمام کتاب‌هایم را وقف جبهه می‌کنم، زحمت آنها را بکشید و به رزمندگان در جبههبفرستید. به مادرم سفارش کنید وسایلی را که برای عروسی من تهیه کرده بود را به یکمستحق بدهد، سعی کند از فامیل‌هایمان باشد. از همه برای من حلالیت بطلبید. پدرجانتمام فامیل و آشنایان را سلام برسانید و از همه برای من و به نیابت از من حلالیتبطلبید و بگویید فقط و فقط از خداوند کمک بخواهند نه از کس دیگر. خداست که می‌دهدو می‌گیرد، بقیه اشخاص وسیله‌های خداوند هستند.
در آخر سلامتی همه شما را از خداوند تبارک و تعالی خواستارم و وجود عزیز شما را بهخدا می‌سپارم. ظهور هر چه زودتر آقا امام زمان را و سلامتی و طول عمر امام را وپیروزی امت شهیدپرور و لشکریان اسلام و جمهوری اسلامی به انقلاب ولی‌عصر(عج) ازخداوند خواستارم.

19 اسفندماه 1361

حضرت موسی (ع) چگونه و بر چه اساسی رؤیت خدا را خواستار گردید؟

نماز شب در کلام رهبر انقلاب

وصیت نامه شهید غلامرضا الهی

امام ,خداوند ,اسلام ,هم ,پس ,راه ,شما را ,را به ,و به ,و با ,که من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ حقوقی محمد حسنی uroutarun Elisabeth's receptions من و نـوشته هایم (خدا) (امام حسین) Customer Loyalty خدمت بیگاری و اجباری سربازی afnewimboo brucasmuter tonodoken