محل تبلیغات شما

شناسنامه ی شهید محمد بلوکی

محل تولد : روستای فدیشه       

نام پدر :حسین

تاریخ تولد : 05/ 1345/08  

محل شهادت :  کردستان - چنگوله

تاریخ شهادت : 19/ 02 /1365

کیفیت شهدات : اصابت گلوله به سر و سینه و پهلو و هر دو دست

یگان اعزامی : سپاه پاسداران

وضعیت تأهل : متأهل

تحصیلات :  پنجم ابتدایی

مسئولیت در جبهه : رزمنده (سرباز مشمول )

تاریخ تشییع : در روز پنج شنبه مورخ 01 / 03 / 1365 درنیشابور و سپس زادگاهش تشییع ودر جوار امام زاده سیدعبدا.(ع)فدیشه به خاک سپرده شد .

آرامگاه : گار شهدای فدیشه

لازم به ذکر است که : مادر شهید محمد بلوکی در تاریخ 13 / 8 / 1380 فوت نموده و پدر شهید در قید حیات  می باشد .

تصاویری از حضور شهید محمد بلوکی در جبهه های نور علیه ظلمت

مختصری از زندگی نامه ی شهید محمد بلوکی فرزند حسین

شهید محمد بلوکی در پنجمین روز ماه آبان سال 1345 در روستای فدیشه دیده به جهان گشود . تا کلاس پنجم در دبستان روستای فدیشه تحصیل کرد و از آن به بعد به کار قالی بافی در روستا و کمک به پدرش در کار کشاورزی مشغول شد . با شروع جنگ تحمیلی با سن کمی که داشت دوبار به جبهه اعزام شد . در نوبت اول 6 ماه و در نوبت دوم مدت 45 روز در جبهه حضور داشت . با علاقه ی زیادی که به حضور در جبهه داشت ، یکسال زودتر یعنی در سن 17 سالگی از طریق سپاه برای انجام خدمت مقدس سربازی ، به جبهه اعزام شد . پدرش می گوید : یکبار که به مرخصی آمده بود ، از او درباره ی جبهه پرسیدم ، محمد درجوابم گفت : پدرجان من هر چه از جبهه برایت تعریف کنم نمی توانم جبهه را آنگونه که هست برایت توصیف کنم . باید جبهه را از نزدیک ببینی تا بتوانی آن را درک کنی . پدرش در ادامه می گوید : محمد از وقتی که به جبهه رفت روحیه اش کاملا عوض شد ، گویی که دوباره متولد شده بود . طوری بود انگار که از آینده خبر داشت . خودش می گفت : من در جبهه شهید می شوم. »

سرانجام به آرزوی دیرینه اش رسید و در تاریخ 19 / 2/ 1365 به فیض عظیم نایل شد.

شادی روحش صلوات »

حضرت موسی (ع) چگونه و بر چه اساسی رؤیت خدا را خواستار گردید؟

نماز شب در کلام رهبر انقلاب

وصیت نامه شهید غلامرضا الهی

محمد ,شهید ,، ,بلوکی ,تاریخ ,ی ,شهید محمد ,محمد بلوکی ,در جبهه ,بلوکی در ,روستای فدیشه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Houston Astros Jerseys Of MLB 2017 New for Cheap, Buy It, No Regret. ثبت شرکت - ثبت شرکت خاص riaruthina Sandra's game masiherasti فروش تایمر امرن ساعت مچی طرح گل گلی زنانه دخترانه 2020 سه دختر عاشق طعم گس سیگار myaproccasma