محل تبلیغات شما

همیشه آرزوی شهادت داشت و برای پرواز از این قفس تنگ خاکیبی تابی می کرد ، گویی که دیگر این دنیا را برای خویش تنگ می بیند و می خواهد هرچه سریعتر پر بکشد و بسوی ملکوت اعلی پرواز کند و به دیدار خدای خویش نائل گردد .با رفتارش ، با نگاهش می گوید که می خواهم شهید بشوم ، از این رو در هر فرصتیبخصوص در موقع نماز دعا می کند ( اللهم الرزقنی توفیق الشهاده فی سبیلک ).

او بارها به مادر مهربانش می گفت : حال براحتی می توانمبرایت بگویم که شهادت را چقدر دوست دارم . مدتهاست که همیشه دعا میکنم ، خدایامرگم ، شهادت در راه تو باشد . دوست دارم که شما نیز مادرجان برایم دعا کنید تامرگم شهادت در راه خدا باشد . سرانجام جواد در تاریخ 25 / 3 /  1365 ساعت 12 ظهر در منطقه ی عملیاتی مهران براثر اصابت ترکش به ناحیه سرش به آروزی دیرینه اش رسید و به یاران شهیدش پیوست . ویدر 3 سال اخیر حضورش در جبهه در واحد طرح و عملیات تیپ 21 امام رضا (ع) مشغولانجام وظیفه بود .

روحش شاد و یادش گرامی باد .

تک بیت زیر از آلبوم عکس جواد یاد داشت شده است .

بر گشا کام دهان تا کهتو داری حرکات            دم به دم بر گل رخسار خمینی صلوات

امداد غیبی

به نقل از مادر شهید که از پسر شهیدش جوادشنیده بود :

مادر شهید نقل می کند که : یک بار جواددر دی ماه سال1363 برای کمک به رزمندگان حزب ا. لبنان به آن دیار سفر کرده بود .در یکی از روزها که به اتفاق چند نفر از همرزمانش در بلندیهای جولان بودند و نقطهی مقابل آنها هم نیروهای دشمن بود ، تعدادی زنبور به جواد و رفقایش حمله ور میشوند ، جواد و دوستانش برای اینکه از شر نیش زنبورها در امان بمانند ، به محلدیگری آن طرف تر نقل مکان می کنند ، به محض اینکه آنجا را ترک می کنند ، از سمتدشمن خمپاره ای شلیک می شود و درست در همان نقطه فرود می آید ، آنجاست که متوجه میشوند ، زنبورها مامور نجات جان آنها بوده اند .  

تصاویری از مراسم تشییع شهید جواد نجاری در مشهد مقدس

مبادا از شهیدان دور گردیم        به غفلت رهسپار گور گردیم 

حضرت موسی (ع) چگونه و بر چه اساسی رؤیت خدا را خواستار گردید؟

نماز شب در کلام رهبر انقلاب

وصیت نامه شهید غلامرضا الهی

، ,جواد ,شهید ,شهادت ,کند ,نقل ,در راه ,جواد در ,مادر شهید ,شهادت در ,دوست دارم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

digital M&MSUBTITLE molifiter دوستی وبلاگ رسمی میلاد فنت رتبه اول کنکور 99 cumeroti دیزل ژنراتور لوول چین/LOVOL DIESEL خورشید زندگی فروش محصولات دیجی کالا پارس 09035059158