محل تبلیغات شما

شناسنامه ی شهیدعباسعلی کلاهدرازی

محل تولد : روستای   فدیشه  

نام پدر : قدرت اله

تاریخ تولد : 01/ 1341/02  

محل شهادت : سردشت

تاریخ شهادت : / 06 / 1363

کیفیت شهادت : اصابت گلوله به سر

یگان اعزامی : ارتش

تحصیلات : سوم ابتدایی

مسئولیت در جبهه : سرباز

تاریخ تشییع : در تاریخ 29 / 6 / 1363 تشییع و در جوار بارگاه ملکوتی امام زاده سید عبدالله (ع)فدیشه به خاک سپرده شد .

آرامگاه : گار شهدای فدیشه

حضور شهید عباسعلی کلاهدرازی ار جبهه های نور علیه ظلمت.

خبر دادن از شها دت در آخرین دیدار

به نقل از مادر شهید :

آخرین باری که عباسعلی به مرخصی آمده بود ، یکی از روزها دیدم که بچه ی چند روزه اش  را بغل گرفته و به او نگاه می کند در حالی که اشکهایش جاری است . از او پرسیدم پسرم چی شده ؟ چرا گریه می کنی ؟ تا چشمش به من افتاد اشکهایش را پاک کرد و گفت : مادرم دلم یک طوری است که اصلا طاقت نمی آورم . گفتم : چرا ؟ گفت : یک چیزی می خواهم بگویم شما طاقت شنیدنش را دارید ؟ چون من فشار خون داشتم خیلی چیزها را از من پنهان می کرد . گفتم : بگو . گفت : مادر شاید این آخرین باری باشد که من به مرخصی آمده ام . پرسیدم : چرا ؟ گفت : خواب دیدم . البته خوابش را برایم تعریف نکرد . ولی در ادامه گفت  ، این بار که به جبهه برگردم شهید می شوم . و شاید این دفعه آخرین خداحافظی من با شما باشد . من از این حرف او خیلی ناراحت و دلگیر شدم  و با او گفتم : مادر جان پس این دفعه نمی خواهد به جبهه بروی . لبخندی زد و گفت : اتفاقا می خواهم چند روز به پایان مرخصی ام مانده باشد ، بروم . چون اصلا نمی توانم اینجا بمانم . فقط خیلی نگران همسر و فرزندش بود . و همان بار که به جبهه برگشت ، بعد از یک ماه خبر شهادتش را آوردند .

حضرت موسی (ع) چگونه و بر چه اساسی رؤیت خدا را خواستار گردید؟

نماز شب در کلام رهبر انقلاب

وصیت نامه شهید غلامرضا الهی

؟ ,شهادت ,آخرین ,، ,شهید ,مادر ,به جبهه ,به مرخصی ,شاید این ,مرخصی آمده ,شهید عباسعلی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

*_*دخیا*_* وبلاگ کسب و کار آپارات فروش سگ | انواع نژادهای سگ سردرد anbotakirk travcomnodo leletmede فرنین مدلز | مدل لباس و آرایش | بازرگانی متین topsrecornla